Pécs
szerda, április 24, 2024
KezdőlapSportLabdaSzoros meccsen kaptak ki a pécsi vízilabdások

Szoros meccsen kaptak ki a pécsi vízilabdások

Hiába vezetett az első negyed után két góllal, végül 11-9-re kikapott Miskolcon a PVSK-Mecsek Füszért.

Jól kezdte szombaton este idegenbeli bajnokiját a PVSK-Mecsek Füszért OB I.-es vízilabdacsapat, hiszen az első nyolc perc után 2-0-ra vezetett Török Viktor alakulata. A folytatás azonban már egészen más képet mutatott. A nagyszünetre átvezette a vezetést a Miskolc, a második félidő elején pedig négy góllal húztak el a hazaiak. Hála azonban a fiatal Gaszt Roland Pazar játékának, innen még sikerült visszajönnie a meccsbe a Pécsnek, 7-7 után azonban már nem volt annyi erő a pécsiekben, hogy ismét a maguk javára fordítsák a találkozót.

A kétgólos vereséggel a PVSK öt fordulót követően egy-egy győzelemmel és döntetlennel, valamint három vereséggel a 14 fős mezőny 10. helyét foglalja el.

PannErgy-MVLC-Miskolc–PVSK-Mecsek Füszért 11-9 (0-2, 4-1, 3-3, 4-3)
Vízilabda-OB I., férfiak.
PannErgy-MVLC-Miskolc: Moravcsik – POROBIC 2, Tanczer, Oltean 1, Krasznai, Nikolov 1, Biros. Cs.: Smitula, Molnár B., Stefanidesz, MOLNÁR G. 2, Várkonyi 1, BRKICS 4. Vezetőedző: Popovics Miklós.
PVSK-Mecsek Füszért: Gelencsér – KOLOZSI 2, KERESZTÚRI 2, Csorba, Reisz, Vogel 1, Lajkó. Cs.: GASZT 4, Pellei, Kókai, Némethy, Bakos, Szabó. Vezetőedző: Török Viktor.