Megroppant az exatlonos szépség gerince, naponta injekciózták

Kocsis Alexandra/Instagram
Vágólapra másolva!
Kocsis Aleandra azt is elmondta a Mokkában, mit gondol Kempf Zozóról, aki nem bánta, hogy ő kiesett.
Vágólapra másolva!

"Gyakoroltam sokat, szerettem volna, ha az Exatlonban ki is jön. Hosszabb időre terveztem, de úgy látszik, hogy az életben minden okkal történik, nekem most ennyi idő volt megírva. Az első nap nagyon nem ment, visszajött a rossz érzés. De itt nincs idő ahhoz, hogy belejöjjek" - mondta a Mokkában Szandi, aki az idei évad második kiesője volt. Egyszer, a nagy csúszdánál megroppant a gerince, minden nap injekciókat kapott, így nem tudott száz százalékon teljesíteni.

Kocsis Alexandra/Instagram Forrás: Kocsis Alexandra/Instagram

"Nagyon jók a pályák, de veszélyesek. Amikor futunk, van bennünk iszonyú sok adrenalin" - mondta a versenypályákról. Embereileg szerette a csapat, nem ártott a légynek sem, de nagyon sok veresége volt, így voltak páran, akik annyira nem bánták, hogy kiesett. "Zozónak valahol igaza volt, amikor azt mondta, hogy gyenge láncszem vagyok. Rosszul esik, de nehéz ezen felülkerekedni. Sokszor csak egy picin múlt, a szerencse sem állt mellém" - jegyezte meg. Bővebben a videóban: