Totem - Leo: "Odatettem mindent, és most mint egy kisfiút, felállítottak, hogy menjek haza"

Forrás: TV2 -
Leo Oczella Eszter Varga Viktor Totem (műsor) Ekanem Bálint Oczella Krisztina
Clock icon
Cikkünk több mint egy évvel ezelőtt frissült utoljára, a benne szereplő információk elavultak lehetnek.
Bár minden játékos győzni ment, aki követte a TV2 Totem műsorát, láthatta, talán Nagy Zsolt Leo volt az, aki bármit megtett volna, hogy ő lehessen a vadon ura. Egy csavarral azonban az utolsó pillanatban kiesett, így a Szarvasok közül az Oczella lányok döntőzhettek; ők a Farkasok két tagjától, Varga Viktortól és Ekanem Bálinttól kaptak ki. 

Nagy Zsolt Leo őszintén vallott arról, milyen érzések keringtek benne a döntő előtt, és milyen érzés a kiesettek között állnia. "Nekem most magyon nagy fájdalom van a szívemben, odatettem mindent, és most mint egy kisfiút, felállítottak, hogy menjek haza" - nyilatkozta Leo, és hozzátette: teljesen megérti Eszter döntését, de saját maga miatt nem boldog.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.